Oblečení a textil

Informace o oblečení a textilu

Marks & Spencer otevírá další prodejnu v pražské Nákupní Galerii Fénix

Napsal admin • Lis 3rd, 2010 • Rubrika: Obchody s oblečením

Marks & Spencer otevře ve čtvrtek 9. září novou prodejnu v Nákupní Galerii Fénix v Praze 9 – Vysočanech. Jde již o 17 prodejnu v České republice a čtvrtou s nabídkou čerstvé kávy a pekárny. Na prodejní ploše 850 m2 nabídne Marks & Spencer široký sortiment dámské a pánské módy, spodního a nočního prádla, kosmetiky, potravin a vín.

Kromě výběru z pestré škály oděvů a oděvních doplňků si mohou milovníci dobrého čaje a kávy dopřát šálek z produkce Fairtrade, buď přímo na místě v nekuřáckém kavárenském prostoru, nebo v kelímku odnést s sebou. Výhodou je i vlastní pekárna přímo v prostorách prodejny, která zaručuje nabídku čerstvého pečiva po celý den.

„Jsme rádi, že i v Nákupní Galerii Fénix můžeme představit zákazníkům širokou nabídku produktů Marks & Spencer od oblečení až po potraviny. Ty mají spolu s pekárnou v nákupním centru samostatný vchod a otevírací dobu již od 7:30 ráno. Zákazníci tak mohou pořídit kompletní nákup nebo si vychutnat snídani již cestou do práce“, uvedla mluvčí Marks & Spencer Jana Matúšová. Otevírací doba prodejny mimo potravin a pekárny je shodná s provozem nákupního centra, tedy od 9:00 hodin do 21:00 hodin sedm dní v týdnu.

„Marks & Spencer je značka, o kterou jsme dlouho usilovali. Na mezinárodním trhu je řetězec oceňován nejen za kvalitu výrobků a jejich cenovou dostupnost, ale také za svou všestrannost, inovace a přístup k životnímu prostředí. Věřím, že toto všechno jsou atributy, které se následně promítají do stále větší oblíbenosti také v České republice a zároveň skvěle zapadají do představ fungování našeho nákupního centra,“ uvedla ředitelka Nákupní Galerie Fénix Zdeňka Jakšić.

V oblasti Vysočan je Nákupní Galerie Fénix Vysočanská dosud jediným nákupním centrem, sdružujícím na jednom místě supermarket spolu s více jak 80 obchody, restauracemi a službami. Nákupní centrum pořádá navíc řadu bezplatných volnočasových aktivit, určených především dětem a rodinné zábavě.

Marks & Spencer vstoupil na český trh už před čtrnácti lety a za dobu svého působení otevřel celkem 16 prodejen po celé republice. Ve světě funguje již ve 41 zemích, 693 obchodů má v Británii, 339 v ostatních zemích.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.