Oblečení a textil

Informace o oblečení a textilu

Módní značka CECIL otevřela svůj první obchod v ČR

Napsal admin • Lis 3rd, 2010 • Rubrika: Módní značky

Celosvětově úspěšná oděvní značka CECIL, která je určená především pro mladé ženy, premiérově vstupuje na trh v České republice. První obchod této mezinárodní značky módního zboží byl slavnostně otevřen 28. února v pražském Europarku ve Štěrboholích.

Značka CECIL je jednou z vůdčích značek na trhu “mladé ženské módy”, jejíž oděvy se vyznačují příjemnými a vysoce kvalitními materiály a širokou velikostní nabídkou. I když jsou jednotlivé oděvy velmi rozmanité, jsou vzájemně velmi dobře kombinovatelné. Mladé zákaznice, pro které je značka CECIL převážně určena, tak budou mít možnost vybírat ze širokého sortimentu sportovní trendy módy a módy pro volný čas. Základ sortimentu je tvořen oděvy pro každodenní nošení, jako jsou kalhoty, džíny, trička, svetry, sportovní saka a mnohé další pohodlné oblečení. Pod značkou CECIL je možné najít i značkové doplňky, jako jsou pásky, šály a kabelky různých tvarů a barev.

Předností značky CECIL je její schopnost reagovat na nejnovější módní trendy. Každý rok je totiž uváděno na trh dvanáct nových barevně sladěných kolekcí, v rámci kterých tato módní značka nabízí vždy něco nového a přitom zohledňuje aktuální módní trendy. Kolekce pro březen 2008 se zákaznice nově otevřené prodejny CECIL o velikosti více než 100 m2 s nákupní dobou od 9 do 21 hodin dočkají již v těchto dnech.

Značka CECIL byla založena v roce 1989 a od té doby se stále rozrůstá. Nyní se již oblečení CECIL prodává v Německu, Francii, Rakousku, Švýcarsku, Holandsku, v zemích Beneluxu, na Slovensku, Itálii a ve Švédsku. Se svou orientací na zákazníka se Cecil podařilo vytvořit vzájemnou důvěru mezi produkcí, prodejem a zákazníkem. Značka CECIL je prezentována ve 370 samostatných prodejnách, prodává se ve 770 obchodních zastoupeních v rámci nákupních center a dále ve více než 2 150 prodejnách, které jsou zaměřené na sportovní oblečení pro mladé.
Více informací na www.cecil.de

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku