Oblečení a textil

Informace o oblečení a textilu

Nové dresy PUMA® pro českou atletickou reprezentaci

Napsal admin • Lis 3rd, 2010 • Rubrika: Sportovní dresy

Praha, Česká republika, 11. června 2009 – Sportlifestylová značka PUMA® navázala počátkem června exkluzivní partnerství s Českým atletickým svazem. Prvním konkrétním výsledkem spolupráce jsou zbrusu nové dresy pro reprezentanty České republiky v atletice na mezinárodních mistrovstvích. Čeští atleti se v dresech objeví na řadě prestižních závodů, z nichž nejbližší jsou mistrovství Evropy družstev, které se uskuteční příští týden v portugalské Leirii, Evropský pohár ve vícebojích ve španělské Zaragoze koncem června, mistrovství světa v atletice do 17 let a mistrovství Evropy do 19 a 22 let v červenci. Logo PUMA nebude samozřejmě chybět ani při nejdůležitějším závodu roku vůbec – mistrovství světa v atletice konaném v Berlíně ve dnech 15. – 23. srpna. Vybavení pro atlety zahrnuje pánské i dámské oblečení, včetně běžeckých dresů, triček, teplákových souprav,
a sportovní tašky. „Jsem rád, že jsme se stali partnery atletů a doufám, že naše produkty jim pomohou ke skvělým sportovním výsledkům,“ říká Miroslav Ryba, generální ředitel společnosti Puma Czech Republic.
Mezi největší naděje českého atletického týmu na mistrovství světa patří Petr Svoboda, bronzový medailista březnového mistrovství Evropy v atletice v disciplíně 60 m překážek
a držitel národního rekordu. „Z dresu jsem nadšený. Těším se, až ho vyzkouším na dráze při závodu,“ komentuje dresy Svoboda.

Ten byl také spolu s tyčkařkou Jiřinou Ptáčníkovou vybrán k tomu, aby český tým reprezentoval při focení kampaně k novým dresům.
Připomeňme ještě, že vedle českých atletů je PUMA hrdým sponzorem jamajského atletického týmu v čele se světovým běžeckým rekordmanem Usainem Boltem a také mnoha světových a evropských fotbalových reprezentací, mezi nimiž nechybí Česká republika.
###

PUMA® je jednou z předních světových sportlifestylových společností, která navrhuje a vyvíjí obuv, oděvy a doplňky. Ve své činnosti se snaží pomáhat světu podporou míru, tvůrčího ducha a udržitelnosti podle metodologie SAFE. Ve svých rozhodnutích a jednání se řídí hodnotami spravedlnosti, poctivosti a pozitivního a tvůrčího myšlení. PUMA začíná sportem a končí módou. Její funkční a lifestylové produkty spadají do kategorií, jako je fotbal, běh, motorsport, golf a yachting. Značka Black je výsledkem partnerské spolupráce s uznávanými návrháři, jako je Alexander McQueen, Yasuhiro Mihara a Sergio Rossi. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Tretorn a Hussein Chalayan. Společnost PUMA, která byla založená v roce 1948, dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 9000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu, Bostonu, Londýně a Hong Kongu. Další informace najdete na www.pumarunning.com.

Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.