Oblečení a textil

Informace o oblečení a textilu

Oblečení – nové oddělení na www.nakupnicentrum.cz

Napsal admin • Lis 3rd, 2010 • Rubrika: Obchody s oblečením

Přední internetový prodejce, společnost NATURAL MEDICAMENTS s. r. o., spustil v polovině měsíce října další nové oddělení na internetovém nákupním centru www.nakupnicentrum.cz. Oddělení oblečení rozšířilo bohatou nabídku, kterou tvořil sortiment současných 15 oddělení.

Nové oddělení pro Vás připravilo stovky položek dámského, pánského a dětského oblečení, od značek jako například Husky, Litex, Flavio Ponti a dalších. Vybírat můžete ale také z bohaté nabídky kabelek, deštníků, obuvi, pracovních oděvů, županů a těhotenského oblečení. Nabízíme široký sortiment mnoha značek za výhodné ceny.

Zákazník si může vybírat buď podle jednotlivých typů zboží, nebo podle výrobců. U každého výrobku si může prohlédnout detail zboží, zvolit parametry, nebo se přímo poradit s prodejcem. Většinu oblečení máme skladem a jsme schopni jej doručit do druhého pracovního dne. V případě nespokojenosti lze u našeho internetového obchodu využít garanci spokojenosti, která zákazníkovi umožňuje vrátit zboží do 14 dnů zpět. Poskytujeme záruku kvalitních služeb.

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.