Oblečení a textil

Informace o oblečení a textilu

Olympijská kolekce bude zítra představena v Olympii Olomouc

Napsal admin • Lis 3rd, 2010 • Rubrika: Sportovní dresy

Nejnovější kolekce olympijských oděvů bude zítra slavnostně představena návštěvníkům Centra Olympia Olomouc. V rámci jedinečného turné se v prostorách nákupní pasáže uskuteční originální módní přehlídka oblečení navrženého pro olympiádu v kanadském Vancouveru. Kolekci navrhla společnost Alpine Pro, která se jako první česká oděvní značka stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu.

Necelé tři měsíce před zahájením zimních olympijských her budou návštěvníci Centra Olympia Olomouc svědky odhalení speciální kolekce oděvů šitých přímo na míru českým sportovcům. Módní přehlídku bude moderovat akrobatický lyžař a držitel olympijské medaile Aleš Valenta. Ten návštěvníkům nákupního centra prozradí své zážitky ze zákulisí sportovních klání a zúčastní se také autogramiády.

„Město Olomouc je pátou zastávkou této ojedinělé roadshow. Tři bloky módních přehlídek představí nové olympijské oblečení, které společnost Alpine Pro vytvořila exkluzivně ve spolupráci s předními tuzemskými sportovci,“ sdělila Eva Staňková, marketingová manažerka Centra Olympia Olomouc. „Návštěvníci se mohou těšit také na maskoty kanadských her nebo zajímavé soutěže. Věřím, že zájemci přijdou v hojném počtu,“ doplnila Staňková.

Kolekci vysoce funkčních oděvů připravila Lucie Kuříková, návrhářka společnosti Alpine Pro. Při své práci se nechala inspirovat návrhy sportovních hvězd, jako jsou krasobruslař Tomáš Verner nebo běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová. Výsledkem jsou unikátní oděvy z recyklovatelného materiálu, což byla hlavní podmínka Českého olympijského výboru. Na výrobu kolekce byly použity tkaniny z kukuřice a kávy.

„Vyrobili jsme oděvy, které jsou vytvořeny převážně z přírodních vláken. Navíc byla využita kosmická technologie známá z prostředí Formule 1. Sportovcům nabízíme vše, od slavnostního dresu až po batohy nebo pantofle. Kolekce se skládá celkem z 31 kusů oblečení a praktických doplňků,“ uvedl Milan Kramárik, generální ředitel Alpine Pro.

Nová kolekce originálních oděvů s pěti olympijskými kruhy je v prodeji již od 4. listopadu. Zájemci ji mohou zakoupit jak ve značkové prodejně Alpine Pro v Centru Olympia Olomouc, tak v dalších sedmnácti obchodech Alpine Pro po celé České republice.

Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.