Oblečení a textil

Informace o oblečení a textilu

Pěkné asymetrické účesy

Napsal admin • Úno 17th, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Nebaví vás nudné účesy, nechte si udělat asymetrické účesy a vystupte z davu !

Účesy podle tvaru hlavy

Při výběru správného účesu hraje vždy velkou roli tvar vaší hlavy. Pokud máte oválnou hlavu, tak by jste měly volit účesy pro oválnou hlavu. Pokud máte nepravidelnou hlavu, tak volte účesy pro nepravidelnou hlavu. Pokud máte pěkně kulatou hlavu, tak jsou pro vás určené účesy pro kulatý obličej. Najdete spoustu tipů na účesy pro ženy a dívky, které mají kulatou hlavu.

Polodlouhé vlasy

Polodlouhé vlasy jsou na ženách asi nejhezší a proto také právě většina žen volí polodlohé vlasy. Je na výběr také nejvíce různých účesů. Pokud máte polodlohé vlasy, tak jsou pro vás určené moderní účesy pro polodlouhé vlasy pro ženy a dívky. Každá žena si určitě vybere nějaký účes, který se jí bude hodně líbit.

Krátké vlasy

Některé ženy mají raději krátké vlasy a tak volí krátké účesy. Ženy a dívky, které chtějí mít krátké vlasy, mohou vybírat z účesů pro krátké vlasy. Moderní účesy pro krátké vlasy pro ženy a dívky s vás mohou udělat sexy dívku. Krátké vlasy jsou dobré v tom, že je můžete hodně upravovat a můžete vykouzlit mnoho podob krátkých vlasů.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.